آنچه به شما هدیه می کنیم، زیبایی طبیعت است. زیبایی نهفته ی شما را بسان یک ارکیده ی سفید شکوفا می کنیم.

Hey, Let's be beautiful
صفحه اصلی / خدمات / بوتاکس

بوتاکس

تاریخ ارسال : 01 بهمن 1399

بوتاکس یک نوروتوکسین است که توسط سوزن

تزریق می شود. شده قابل تزریق است که از سم بوتولینوم که در باکتری کلستریدیوم بوتولینوم یافت می شود.از حالت رقیق شده این سم برای آرام کردن ماهیچه ها به خصوص در پیشانی، بین دو ابرو و اطراف چشم استفاده می شود. به این صورت با غیر فعال کردن موقت پیام های عصبی به ماهیچه های به خصوص در صورت نمی توانید حالات به خصوصی به صورتتان بدهید که سبب شکل گرفتن چروک ها می شوند.

  • بوتاکس امن است وقتی که به درستی تزریق شوداین ایده که سوزن به پیشانی، ابرو یا بین دو چشم وارد شود ممکن است کمی ترسناک باشد اما خیالتان آسوده باشد زیرا بوتاکس نه تنها توسط اتحادیه غذا و دارو FDA تائید شده است بلکه بسیار معمول است و متقاضیان بسیاری دارد.این محصول به طور گسترده برای مصارف زیبایی کاربرد دارد ولی در تعداد زیادی از موارد درمانی نیز کاربرد دارد. بوتاکس اولین بار توسط FDA و در سال ۱۹۸۹ برای درمان افتادگی پلک و امروزه توانایی درمان صد ها مشکل پزشکی مانند تعریق بیش از حد(هایپرهیدروزیس) یا میگرن های کرونیک را دارد.در سال ۲۰۰۲ بوتاکس برای مصارف زیبایی تائید شد و از آن زمان میلیون ها نفر به طور ایمن و مفید از این محصول بهره برده اند. لازم است به خاطر داشته باشید بوتاکس زمانی که توسط یک پزشک معتبر پوست یا جراح پلاستیک انجام شود ایمن تر خواهد بود.

 

  • هیچ سن جادویی برای درمان با بوتاکس وجود نداردمتقاضیان جوان که بوتاکس را به منظور جلوگیری حتی پیش از ظهور یا عمیق شدن چروک ها استفاده می کنند رو به افزایش است. به همین علت است که متخصصان پوست و مو نمی توانند سن معینی را برای شروع درمان با بوتاکس پیشنهاد دهند زیرا به قصد شما، حالات صورت و ترجیح و انتخاب شما بستگی دارد.هر بار که ابروهایمان را بالا می بریم یا اخم می کنیم و ابروهایمان را به هم نزدیک می کنیم چروک های موجود در ان نواحی عمیق تر می شوند و تعداد بیشتری شروع به شکل گیری می کنند. این اتفاق به آرامی در مدت طولانی اتفاق می افتد بنابراین شما روزانه متوجه تغییرات آن نمی شوید.زمانی که ابروهایتان را بالا ببرید متوجه افزایش تعداد و عمق خطوط و چروک های افقی در پیشانی می شوید. اگر با دستتان ابروها را ده ثانیه در همان حالت بالاتر نگه دارید، متوجه می شوید که پس از رها کردن ابرو ها و استراحت ماهیچه، خطوط موجود در پیشانی بیشتر و عمیق تر دیده می شوند. بوتاکس جلوی این ظهور خطوط جدید و عمیق شدن خطوط فعلی را می گیرد.

 

وقتی درمان به درستی انجام شود چهرتان بی حرکت به نظر نمی رسد.بعضی انتقادات بیان می کنند که بوتاکس سبب از دست دادن تمام حالات شخصی صورتتان می شود و شما را با محدوده کمتری از حرکات در هنگام خنده، عصبانی یا غمگین شدن باقی می گذارد. هر چند این درست است که حرکات شما محدود می شود اما یک مقدار متناسب بوتاکس همچنان به شما اجازه واکنش نشان دادن و تعامل می شود.بوتاکس باعث آرام نمودن ماهیچه های صورت که باعث تشکیل چروک ها هستند و تزریق به ان ها صورت می گیرد می شوند مانند نواحی گوشه چشم (چروک های پا کلاغی)، چروک های بین دو ابرو و چروک های پیشانی می شود و روی دیگر عضلاتی که برای حالات صورت فعال هستند نمی شود.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :